Manager de vânzări B2B (remote job - dezvoltarea afacerii)

La un click distanță este locul tău de muncă, compania Consultinglab se preocupă atît de clienți cît și de cerințele candidaților – căutăm oameni deosebiți, oameni care fac cariere de succes și dețin performanțe impunătoare în domeniul din care fac parte.

Trimite CV–ul la noi și primește cea mai potrivită ofertă.

Oferta:

  • Salariu de bază începând de la 500 USD până la 750 USD net pentru muncă cu normă întreagă;

  • Posibilitatea de a câștiga peste 2000 USD/lună din bonusuri;

  • Training și stagiu achitat;

  • Activitate profesională cu clienți internaționali;

  • Oportunitate de autorealizare și dezvoltare personală;

  • Lucru într-o echipă de specialiști cu experiență mondială;

  • Compensarea certificărilor, conferințelor și cursurilor de formare;

  • Angajare pe termen lung, acoperit integral cu pachet social;

Responsabilități cheie:

  • Stabilirea contactului cu potențiali clienți B2B prin telefon (apel de ieșire), email și/sau Linkedin ș.a rețele;

  • Identificarea factorilor de decizie din cadrul companiilor care au nevoie în mod regulat de servicii software;

  • Identificarea oportunităților de afaceri prin analiza perspectivelor și evaluarea poziției acestora în industrie, cercetarea și analiza clienților potențiali;

  • Asigurarea comunicării excelente cu clientul - tratarea reclamațiilor, elaborarea soluțiilor și întocmirea rapoartelor;

  • Continuarea comunicarii cu clienții, înregistrarea datelor în CRM;

Despre tine:

  • Persistent, simplu, convingător cu clientul;

  • De încredere, responsabil la nivel superior;

  • Prima impresie grozavă, excelent la construirea unui raport;

  • Abil în negociere, excelente abilități de comunicare;

  • Experienta internationala reprezinta un avantaj;

  • Cunoști la nivel avansat limba engleză (B2, C1);

Expediază CV-ul, obligatoriu în limba Engleză la cometowork.consultinglab@gmail.com

Telefon: +373 78 931 321

Subiectul e-mailului: Manager de vânzări B2B (remote job - dezvoltarea afacerii) (numele/prenumele tău)

1 просмотр0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

La un click distanță este locul tău de muncă, compania Consultinglab se preocupă atît de clienți cît și de cerințele candidaților – căutăm oameni deosebiți, oameni care fac cariere de succes și dețin

Consultinglab pentru clientul său anunță concurs pentru ocuparea funcției vacante de manager vânzări B2B! Dacă crezi că Vânzările și Marketingul sunt domenii de succes - atunci acest post este pentru

Responsabilități: Preluarea apelurilor de la clienți inclusiv și efectuarea apelurilor de ieșire; Organizarea, planificarea și coordonarea activității individuale, îndeplinirea planului de vînzări; Re